A.P.E. Wedding Movie 4K/FHD dron

Wita Państwa duet TACO TANY dj & wodzirej

Bazując na dwunastoletnim doświadczeniu scenicznym oferujemy Państwu usługę najwyższej jakości. Nasze muzyczne show prezentujemy na weselach, imprezach firmowych jak i okolicznościowych typu urodziny, imieniny, 18nastki. 

DJ w swojej muzycznej bibliotece posiada hity z lat 70, 80, 90 jak i obecne utwory zagraniczne. W dwóch słowach zagra wszystko. To pasjonat muzyki którego głównym celem jest poprowadzić tak imprezę aby na parkiecie był nieustający tłum uśmiechów.

Wodzirej zaś to człowiek o wielu twarzach posiadający nie jedną, a wiele zalet. To także konferansjer i wokalista. Posiada bogaty repertuar zabaw oraz konkursów które omawiamy z parą młodą tak aby zebranym gościom ich wesele utkwiło na bardzo długo w pamięci. Animacje które prezentujemy dotrą do najbardziej wybrednych gości.

W naszej ofercie posiadamy pokazy taneczno kabaretowe jakich nie posiada żaden zespół w Polsce. Nasza formacja różni się od wszystkich innych. Posiadamy bardzo szeroką gamę przebrań przy której nasz wodzirej śpiewa piosenki disco polo, biesiadne jak i najnowsze hity. Razem tworzymy duet który bez problemu zastąpi skład kilkuosobowy.
Dysponujemy bogatym sprzętem oświetleniowym i najwyższej klasy zestawem nagłośnieniowym dzięki któremu jesteśmy w stanie nagłośnić małe jak i duże powierzchnie. Poza tym posiadamy maszyny do ciężkiego dymu w którym podczas pierwszego tańca para młoda wygląda jak unosząca się w chmurach.

Podczas rozmowy zdobędą Państwo wiedzę, która będzie dużą pomocą podczas organizacji tego wyjątkowego dnia.

Zapraszamy do kontaktu
tel. 503 341 508
e-mail: mariuszjarosinski@vp.pl

Promo TACO TANY from A.P.E.Music video production on Vimeo.